Ziņojums Nr. 7789

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.19 08:07
GPS koordinātes: 23.71613, 56.96196
Apstiprināts: 2020.07.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Jūrmala, Žubites iela 5, skats no Strazdu ielas. Pašvaldības policijai ir nosūtīts otrs iesniegums. Kaimiņš vāc no miskastēm apkārt pudeles un visus atkritumus, nu jau sāk skraidīt žurkas. Skats drausmīgs. Kaimiņš uz lūgumiem sakopt nereaģē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.