Ziņojums Nr. 7783

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.18 14:07
GPS koordinātes: 24.40852, 57.2616 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.07.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.18
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Divi beigti roņi Saulkrastu pludmalē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pēc saņemtās informācijas, SIA Saulkrastu komunālserviss ir savācis roņu mirstīgās atliekas