Ziņojums Nr. 7772

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.17 22:07
GPS koordinātes: 24.09948, 57.03811 +/- 42.5m
Apstiprināts: 2020.07.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.10
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

spēcīga ķīmiska smaka! nav iespējams elpot dzīvoklī un uz ielas!Kalngales iela 1

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tika pārbaude. Tika konstatēta periodiski parādoša smaka. Veicot smaku mērijumus ar oflaktometru smaka neuzrādijās.