Ziņojums Nr. 7770

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.17 19:07
GPS koordinātes: 23.51905, 56.9906 +/- 5.1861m
Apstiprināts: 2020.07.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds Lucavsalā (Kazas sēkļa pēdējā šķērsielā) izgāzis šādus atkritumus, izskatās pēc veciem siltumizolācijas materiāliem. Atrodas šeit - 56.9175547, 24.1372968

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nosūtīts izskatīšanai - Engures novada pašvaldībai