Ziņojums Nr. 7769

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.17 15:07
GPS koordinātes: 24.20044, 56.96554 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.07.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskaste meža malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nosūtīts izskatīšanai SIA "Rīgas meži"