Ziņojums Nr. 7760

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.16 19:07
GPS koordinātes: 24.06705, 56.94588 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mārtiņielas pirts kurina neatbilstošu kurināmo. No skursteņa nāk melni dūmi un viss kvartāls smird līdzīgi kā tad, kad dedzina riepas. Nav iespējams turēt dzīvoklī atvērtus logus vai iziet pastaigā, neuztraucoties par savu veselību.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai