Ziņojums Nr. 7759

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.16 19:07
GPS koordinātes: 20.98331, 56.51903 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.17
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tiek sastumti jûras mēsli

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Nepieciešamība veikt jūras zāļu savākšanu no pludmales daļas, kur ir lielāka atpūtnieku koncentrācija, saistīta ar pastiprinātu jūras zāļu masas izskalošanu krastā. Darbības tiek veiktas laika posmā no gaišā diennakts laika iestāšanās līdz apt. plkst.9.00. Jūras zāles (kopā ar smilšu sajaukumu) tiek uzkrātas pludmalē pie ostas D mola kaudzēs, ar mērķi nodrošināt tās atgriešanos cikliskajā apritē dabā. Tas ir, pie atbilstošiem laika apstākļiem jūras zāļu masa nonāk atpakaļ jūrā. Šis risinājums nerada vides kaitējumu un mazina pludmales atpūtnieku diskomfortu. Darbus organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde "Komunālā pārvalde"