Ziņojums Nr. 7757

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.16 17:07
GPS koordinātes: 24.22653, 56.98973 +/- 3.8950m
Apstiprināts: 2020.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau stāv vairāk kā gadu, Tirzas iela 3 k-3, dzelzceļa sliežu tuvumā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nosūtīts izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai