Ziņojums Nr. 7756

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.16 17:07
GPS koordinātes: 23.86648, 56.98908 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vai šādas komposta kaudzes kāpu mežā ir legālas?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nosūtīts izskatīšanai- Jūrmalas pilsētas pašvaldībai