Ziņojums Nr. 7755

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.16 17:07
GPS koordinātes: 23.8591, 56.98632 +/- 4.8325m
Apstiprināts: 2020.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās, ka meža zonā ierīkots dārzs. Vai tas ir likumīgi?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai- Jūrmalas pilsētas pašvaldībai.