Ziņojums Nr. 7744

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.07.16 09:07
GPS koordinātes: 25.86743, 56.7238 +/- 5.5m
Apstiprināts: 2020.07.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

tyre dump near the road

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts A/S Latvijas Valsts meži.