Ziņojums Nr. 7737

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.15 19:07
GPS koordinātes: 25.27314, 57.33226 +/- 31.650m
Apstiprināts: 2020.07.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.16
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

22:26 15.07.2020 Uz lauka redzama migla no kokmareālu kaltes arī izdalās tvaiks ar terpentīna ētervielu.No granulu ražošanas līnijas gan nav strādā it kā uz 100%.Tikai nakts laikā dūmu mutuļi veļās no granulu līnijas.Gaisa Piesārņojuma rezultātā pamodos 5:30 smagas elpas trūkuma rezultātā bija sekla un strauja elpošana istabas logs atvērts spraugā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.