Ziņojums Nr. 7706

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.13 11:07
GPS koordinātes: 23.93563, 56.97042 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2020.07.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.17
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu ziemeļrietumu vējš no Rīgas üdens ( Varnukroga 2104)nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu ( Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2101)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde 13.07.2020. veica pārbaudi iesniegumā norādītajā adresē. Uz pārbaudes brīdi pēc VSIA "LVĢMC" datiem: vējš Z 2m/s, temp. +19C. Tika konstatēta traucējoša, hedoniska smaka. Tika veikta pārbaude Vārnukrogs 2104, Jūrmalā (turpmāk-Objekts). Objektā tika konstatētas nesen atvestas notekūdeņu attīrīšanas dūņas uz dūņu krātuvi. Ap dūņu krātuvi izvietota smidzināšanas iekārta, kura uz pārbaudes brīdi tika izmantota.