Ziņojums Nr. 7705

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.13 11:07
GPS koordinātes: 24.10761, 56.90174 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.07.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liels piesārņojums

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.