Ziņojums Nr. 77

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.05.06 14:05
GPS koordinātes: 24.13029, 57.02138 +/- 64.000m
Apstiprināts: 2018.05.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.08.29
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mangaļos Ezera ielas rajonā atkal smird pēc naftas produktiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Tika veikta teritorijas apsekošana