Ziņojums Nr. 7698

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.12 09:07
GPS koordinātes: 24.13509, 56.91282 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.07.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas dzeloņdrātis un satrūdējuši koka stabi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.