Ziņojums Nr. 7694

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.12 08:07
GPS koordinātes: 24.1238, 56.9169 +/- 4.0006m
Apstiprināts: 2020.07.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Daugavas izmesti sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.