Ziņojums Nr. 7693

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.11 17:07
GPS koordinātes: 24.17917, 56.96366 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.07.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

vēl joprojām nav nozāģēts koks, nedzīvs koks..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai