Ziņojums Nr. 7690

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.11 14:07
GPS koordinātes: 25.46074, 57.53314 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.07.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai- Valmieras pilsētas pašvaldībai