Ziņojums Nr. 7688

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.07.11 12:07
GPS koordinātes: 24.48847, 56.65331 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.07.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā vanna ar atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nosūtīts izskatīšanai- AS "Latvijas valsts meži"