Ziņojums Nr. 7683

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.11 10:07
GPS koordinātes: 24.79771, 56.70363 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2020.07.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ķeguma novada pašvaldībai