Ziņojums Nr. 7679

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.10 17:07
GPS koordinātes: 27.01982, 57.46029 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2020.07.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.14
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti smird un skaņa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude 10.07.2020. dienā un 13.07.2020. Traucējoša smaka un troksnis no SIA "Alūksnes putnu ferma" pie mājām Ziedi1 un Ziedi2 netika konstatēta. Starp SIA "Alūksnes putnu ferma" un mājām Ziedi1 un Ziedi2 atrodas Valsts vietējais autoceļš V383 Lucka-Alūksne, pa kuru pārvietojas vieglās un smagās automašīnas.