Ziņojums Nr. 7669

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.09 17:07
GPS koordinātes: 23.85956, 56.97532
Apstiprināts: 2020.07.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zem tilta viss noklāts ar stikla lauskām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Jūrmalas pilsētas domei.