Ziņojums Nr. 7667

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.09 11:07
GPS koordinātes: 24.62923, 56.95547
Apstiprināts: 2020.07.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Teritorijā ir nepļauta zāle, pussagruvis šķūnis, betona plāksnes un trīs automašīnas, kas tiek izmantotas kā plastmasas atkritumu konteineri.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ropažu novada pašvaldībai