Ziņojums Nr. 7666

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.09 11:07
GPS koordinātes: 24.10085, 56.92187 +/- 5.1680m
Apstiprināts: 2020.07.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.17
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neretas iela 1 Rīga, gandrīz katru dienu šādi kūp un smird, Valsts vides dienestam arī tiek sūtīts regulāri , bet nekas nemainās

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Pārvalde 09.07.2020. veica pārbaudi Neretas ielā 1, Rīgā. Pārbaudes laikā dūmi vai smaka netika konstatēta. Tika veikta uzņēmuma SIA Nereta.lv pārbaude. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka uzņēmums kā kurināmo izmanto skujkoku atgriezumus no kā veidojas tumšie kodīgie dūmi. Neatbilstības netika konstatētas.