Ziņojums Nr. 7664

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.09 06:07
GPS koordinātes: 24.1374, 57.01995 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.07.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.17
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ir jūtama nepatīkama ķīmiska smaka! Nāk no termināla.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

09.07.2020. ap plkst. 9:00 tika apsekota Ostas prospekta/Viestura prospekta teritorija. Smaka netika konstatēta.