Ziņojums Nr. 7658

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts vides dienests Zemgales reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2020.07.08 10:07
GPS koordinātes: 23.70135, 56.63027 +/- 19.000m
Apstiprināts: 2020.07.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.06
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tērvetes iela 85, sia flora.Kārtējo reizi kurina tikai ar “malku”.Lūdzu dariet kaut ko.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Zemgales reģionālā vides pārvalde (Zemgales RVP) jau iepriekš ir saņēmusi un izskatījusi līdzīga satura sūdzības, bet nevienā no gadījumiem sūdzībā minētā informācija nav apstiprinājusies - nav konstatēts, ka SIA "Flora" sadedzināšanas iekārtā izmanto cita veida kurināmo, nevis malku. Tumšas krāsas dūmi var veidoties arī, sadegot mitrai, sveķainai koksnei. Gaisa piesārņojuma gadījumos Zemgales RVP turpmāk aicina ziņot Valsts vides dienestam 24/7, zvanot uz tālruņa Nr. +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties.