Ziņojums Nr. 7648

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.07 16:07
GPS koordinātes: 25.25243, 57.35463 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2020.07.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi pie meža ceļa uz Ērgļu klintīm. Dīvāns un durvis vecas ar stikliem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Priekuļu novada pašvaldībai.