Ziņojums Nr. 7646

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.07.07 14:07
GPS koordinātes: 25.93729, 57.71834 +/- 5.2m
Apstiprināts: 2020.07.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

waste disposal near the railroad

Apstiprinātāja komentāri

Thank you, your message has been received!

Inspektora komentāri

Your message has been forwarded to „Latvijas valsts meži”.