Ziņojums Nr. 7640

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.06 17:07
GPS koordinātes: 24.25489, 56.84836 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.07.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

dažus mēnešus atpakaļ jau ziņoju par šo vietu Doles salā! joprojām pilnīgi nekas netiek darīts! Vai Salaspils pašvaldība grasās darīt kaut ko lietas labā? miskastes kalns tikai aug augumā!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.