Ziņojums Nr. 7639

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.06 17:07
GPS koordinātes: 24.24866, 56.84916 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.07.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Doles sala, jau atkal un atkal tiek papildinātas nelikumīgās izgāztuves. cilveki-cūkas jau pat vairs nebaidās izmest būvgružus vienkārši ceļa malā. Vai Salaspils pašvaldība beidzot ko sāks darīt?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.