Ziņojums Nr. 7633

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.06 14:07
GPS koordinātes: 23.98401, 56.93583 +/- 3.2168m
Apstiprināts: 2020.07.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sieksātes un Gramzdas ielas krustojums Zemgales priekšpilsētā. Jautājums, Rīgas pašvaldībai nav jāmaksā sods par aizaugušu krūmu biezokni.
Mums šeit dzīvojot jāiet pa ielu kur krūmi jau liecas uz ceļu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.