Ziņojums Nr. 7631

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.06 09:07
GPS koordinātes: 23.74817, 56.67052 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.07.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.20
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti šīfera gabali

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārvalde noskaidroja sūdzībā minētās teritorijas īpašnieku. Pārvalde 17.07.2020. nosūtīja zemes īpašniekam vēstuli, kurā aicina līdz 14.08.2020. savākt Objektā izvietotos būvniecības procesā radušos atkritumus un nodot tos atbilstošu atļauju saņēmušam atkritumu apsaimniekotājam, pēc atkritumu nodošanas uzrādot Pārvaldē atkritumu nodošanas faktu apliecinošu dokumentāciju (aktus, pavadzīmes u.c.)