Ziņojums Nr. 7627

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.05 15:07
GPS koordinātes: 24.09397, 56.9425
Apstiprināts: 2020.07.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu maisi, būvgruži, zari un koki samesti pagalmā pie ēku Valguma 21, Staraja Rūsas 4 un Valguma 17 stūriem. Esam daļēji sakopuši bet šī problēma atkārtojas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas domei.