Ziņojums Nr. 7621

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.05 09:07
GPS koordinātes: 24.29312, 57.00264 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.07.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Auto detaļas izmestas mežā, Berģos

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.