Ziņojums Nr. 7615

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.04 16:07
GPS koordinātes: 24.29327, 57.00256 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.07.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Berģu mežā aiz veikala Depo virzienā uz Tallinas šoseju, kāds autoserviss vai pašdarbnieks ir izgāzis mašīnas plastmasas un citas detaļas, kuras nav varējis nodot.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies! Ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.