Ziņojums Nr. 7612

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.07.04 10:07
GPS koordinātes: 24.43547, 56.73258 +/- 16.08m
Apstiprināts: 2020.07.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežā izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies!
Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums saņemts Valsts vides dienestā.