Ziņojums Nr. 7607

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.04 07:07
GPS koordinātes: 24.13468, 56.91354 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.07.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lai inspektoram vieglāk ieraudzīt, atkritumi atrodas aiz garās zāles pie kokiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai- Rīgas domei.