Ziņojums Nr. 7605

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.03 17:07
GPS koordinātes: 24.45365, 57.03017 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izrakta bedre kurā ir daudz atkritumi, pārsvarā stikla vai plastmasa pudeles.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Garkalnes novada pašvaldībai.