Ziņojums Nr. 7603

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.03 14:07
GPS koordinātes: 24.31988, 56.96436 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.07.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Milzīgas sadzīves atkritumu čupas un būvgruži stāv šeit jau gadiem.
Stopiņu mežs, pie Juglasciema.

vairāk info :
Facebook - #KaimiņuBūšana

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.