Ziņojums Nr. 7601

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.07.02 16:07
GPS koordinātes: 24.21266, 56.95489 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.07.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu čupa Rīgā, Purvciema nomalē, pie Lielvārdes ielas gala.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"