Ziņojums Nr. 7600

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.02 15:07
GPS koordinātes: 24.28625, 56.90347 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.07.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.16
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tā pati vieta, kas iepriekš. Paliet tikai sliktāk. No Salaspils domes nekādas reakcijas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

13.07.2020. Salaspils novada domei tika nosūtīta vēstule saskaņā ar Vides aizsardzības likuma 21.panta pirmās daļas 5.punktu un Administratīvā procesa likuma 62.panta pirmo daļu, Pārvalde lūdza līdz 24.07.2020. sniegt informāciju par zemes īpašumā (zemes vienības kadastra apzīmējums 80310130182) esošo situāciju ar pretlikumīgi uzglabātiem atkritumiem, to daudzumu, kā arī par teritorijas sakārtošanas iespējām un termiņiem.