Ziņojums Nr. 7597

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.02 11:07
GPS koordinātes: 24.07999, 56.96548 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.07.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aizaudzis ar pāraugušu zāli un nav nopļauts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.