Ziņojums Nr. 7595

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.07.02 10:07
GPS koordinātes: 24.67216, 57.03416 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.07.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.02
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

liela atkritumu kaudze valsts mežu teritorijā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - VAS "Latvijas Valsts meži".