Ziņojums Nr. 7594

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Kokneses novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.07.01 16:07
GPS koordinātes: 25.45988, 56.72242 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.07.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.07.02
Atrisināts: 2020.07.02
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecbebros kapu teritorijā kāds bezatbildīgi piemēslojis

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts. Paldies!

Inspektora komentāri

Atkritumu maiss savākts.