Ziņojums Nr. 7591

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.01 16:07
GPS koordinātes: 24.13478, 56.91347 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.07.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vieta maldīgi norādīta kā sakārtota.

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums saņemts. Paldies!

Inspektora komentāri

Ziņojums saņemts Valsts vides dienestā.