Ziņojums Nr. 7589

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.07.01 03:07
GPS koordinātes: 24.13005, 56.913 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.07.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pēc lielās talkas atkritumu maisi tika aizvākti, bet ir atstātas sarūsējušas dzeloņdrātois. Bīstami cilvēkiem un meža zvēriem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai- Rīgas domei