Ziņojums Nr. 7586

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.30 17:06
GPS koordinātes: 24.13532, 56.9055 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.08.07
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jauna atkritumu izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

2020.gada 2.jūlijā un 2020.gada 6.jūlijā inspekcija, savas kompetences ietvaros, veica apsekošanu ceļa posmā no Gulbju ielas līdz veloceliņam Kazdangas ielā , bet ziņojumā norādītie atkritumi netika atrasti.