Ziņojums Nr. 7584

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.30 16:06
GPS koordinātes: 24.14722, 56.92684 +/- 3.4348m
Apstiprināts: 2020.06.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.09
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šīferis

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Apskates protokols, kurš nosūtīts atbildīgajām personām pārkāpuma novēršanai.