Ziņojums Nr. 7581

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.30 14:06
GPS koordinātes: 26.51381, 55.89849 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ezera apkārtne ir piemēslota ar atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Daugavpils pilsētas domei.